Tavaline vs Premium

Kasutame ainult kõrgekvaliteedilisi fotoprintereid (pigment tintidega), mille trüki värviruum on kõige suurem, teravam ja detailsem. Trükk on 100% lõhnatu ja ohutu.
Millised on kahe lõuenditüübi peamised erinevused?

Tavaline fotolõuend

Premium fotolõuend

Tavaline fotolõuend on soodsam, kui premium klassi fotolõuend, vähem tuhmumiskindel ja värviruum on kitsam. Vaatamata sellele on kõrgekvaliteedilise trükiga ning sobib kõikide piltide jaoks. Värvid jäävad ilusad ning trükk detailne.

Tavaline matt - sobib ideaalselt koju, kontorisse ning püsib muutumatuna isegi mitukümmend aastat.

Tavaline satiin - Võrreldes mati lõuendiga on selle pind vastupidavam, eriti just tumedamate piltide puhul. Tuhmumiskindluse sertifikaat ca 50 aastat.

Premium fotolõuend on tavalisest lõuendist tugevama tekstuuriga, kuid trükk on vähemalt sama terav. Oluliseks omaduseks on ka kõrge tuhmumiskindlus. Kui soov on trükkida tumeda taustaga või musta pilti, siis tuleks kindlasti premium fotolõuend valida, sest premium lõuendikangal on väga sügav must värv. Suureks eeliseks on ka avar värviruum, mis tähendab, et kõik toonid saavad täpselt prinditud.

Premium matt - sobib nii koju, kontorisse, näitusele... Trükk on pisut erksam võrrelde tavalise matiga. Värvid säilivad muutumatuna 100+ aastat (archival quality sertifikaat).

Premium satiin lõuend- sobib ka kõige nõudlikuma kliendi koju või näitusele, pind on väga vastupidav, ka tumedate värvide puhul. Sellel lõuendil on eriti suur värviruum, pilt on erk ja detailne. Must-valge pildi toon jääb ideaalselt neutraalne. Soovituslik valik ka professionaalsele fotograafile, kes enda töid edasi müüb. Tuhmumuskindluse sertifikaat ca 50a.

Premium läikiv lõuend - Omadused sarnased premium satiiniga. Jätab läikiva lakitud maali mulje. Eriti sügav must ja erksad värvid. Sobib väga hästi igasugustele piltidele.